Dlaczego warto zainwestować w profesjonale stoły magazynowe do pakowania?

Witaj na naszej stronie poświęconej stołom magazynowym do pakowania. Obejrzyj nasz krótki filmik i dowiedz się jakie korzyści możesz odnieść mądrze inwestując w lepsze miejsce pracy. 

Co wyróżnia nasze stoły do pakowania RA Construction?

Blat zabezpieczony blachą

Nie ważne jak bardzo Twoi pracownicy lubią używać nożyków. My zadbamy o to żebyś nie musiał wymieniać blatu na nowy.

Płynna regulacja akcesoriów

Dzięki płynnej regulacji akcesoriów będziesz mógł sprawnie dostosować stół do pakowania pod pracownika i specyfikację danego procesu.

Regulacja wysokości blatu

Regulacja wysokości blatu stołu do pakowania to ważna kwestia, która umożliwia szybką adaptację w systemie zmianowym.

Wytrzymałe blaty z tworzywa HPL

Doskonałe rozwiązanie jako blat stołu do pakowania. HPL jest termoutwardzalnym tworzywem naturalnego pochodzenia, które cechuje odporność na korozję, wilgoć, wysoką temperaturę, zarysowania i uderzenia.

Stopki do poziomowania stołu

Często niedoceniane rozwiązanie, które pozwala na wypoziomowanie stołu pakowniczego nawet na bardzo nierównej powierzchni.

Solidna, wytrzymała i trwała konstrukcja

Inwestując w nasze stoły masz wgląd w materiały, których używamy do produkcji. Zapewniamy, że wszystkie nasze stanowiska wykonujemy z najwyższą starannością.

Jaka jest rola stołów magazynowych do pakowania w organizacji pracy?

Zadbaj o wygodę swoich pracowników

Prawdziwy lider doskonale zdaje sobie sprawę z ważności powyższego stwierdzenia. Wygoda i bezpieczeństwo pracowników to element, na który w szczególności powinniśmy zwrócić uwagę. Nie tylko ze względu BHP i obawy przed kontrolą, ale przede wszystkim ze względu na dobro naszego zespołu.

Korzyści, jakie niesie dobrze zaprojektowane stanowisko pracy są ogromne. Pierwszym aspektem jest ograniczenie kontuzji w miejscu pracy. Nie chodzi nam o wypadki, a o urazy, które powstają z czasem. Przykładem takich dolegliwości jest długotrwały ból pleców, który może wynikać ze źle dobranej wysokości blatu stołu. Pracownik wykonujący swoje obowiązki na źle dopasowanym wyposażeniu nadwyręża swoje zdrowie i nie wykorzystuje w 100 % swojego potencjału.  Zadajmy sobie pytanie czy przykładalibyśmy się do swoich obowiązków w miejscu, które nie sprzyja pracy?

Dobierz odpowiednią wielkość blatu do swoich zadań

Dobór odpowiedniej wielkości blatu to również element, który ma bardzo duży wpływ na jakość pracy. Nasza firma oferuje 3 podstawowe rozmiary blatów, które są dostępne w magazynie. Są to wymiary: 120x70cm, 160x70cm oraz 200x70cm. Niestandardowe rozwiązania również są dostępne, ale od zamówień powyżej 5 sztuk. 

Największe blaty do stołów do pakowania, które do tej pory wykonywaliśmy miały około 3 metrów długości.

Jak stworzyć lepszą organizację pracy?

Jako lepszą organizację rozumiemy dostosowanie miejsca pracy w taki sposób, by wykonywana na niej praca była wykonywana w możliwie najefektywniejszy sposób.

Pierwszym krokiem jest opracowanie planu działania. Musimy dokładnie przemyśleć jak duże elementy będziemy pakować, w co i w jaki sposób. Planowanie możemy przeprowadzić samemu lub zasięgnąć rady ekspertów z naszej firmy. Chętnie podzielimy się swoim doświadczeniem i pokażemy w jaki sposób można podejść do problemów napotykanych w trakcie optymalizacji procesu pakowania. 

W celu zapewnienia lepszej organizacji pracy wystarczy prawidłowo zaplanować proces pakowania, a następnie stworzyć stół, który dzięki swoim funkcjonalnościom pozwoli szybko, oszczędnie i bezpiecznie przeprowadzić cały proces.

Jak wybrać stół magazynowy do pakowania w 3 prostych krokach?

Krok 1 - Wybierz odpowiednią wielkość blatu

Wybierając wielkość blatu stołu do pakowania możesz zdecydować się na jeden z naszych standardowych rozmiarów: 1200×700 mm, 1600x700mm lub 2000×700 mm.

Jeśli nie znalazłeś nic dla siebie to nic nie szkodzi. Specjalizujemy się w Tworzeniu stanowisk na zamówienie.

Krok 2 - Określ wytrzymałość stołu

Kolejnym krokiem jest określenie czy stół, na którym będziemy pracować ma mieć wytrzymałość do 100 kg, 300 kg(standard) czy może 500 kg. Wszystko zależy od Twoich potrzeb, a my to doskonale rozumiemy.

Krok 3 - Dobierz akcesoria do stołu

Ostatnim równie ważnym krokiem jest dobranie akcesoriów do pakowania, które sprawią, że praca stanie się łatwiejsza i przyjemniejsza. 

W swojej ofercie posiadamy liczny zbiór gadżetów, które zdecydowanie przyspieszą pakowania w Twojej firmie.

Akcesoria do stołów do pakowania

Stoły magazynowe do pakowania paczek - przykładowe projekty

Wyślij wiadomość

Stanowisko pracy, które pozwoli lepiej zorganizować pracę. Stół przyjazny komputeryzacji i systemom ERP Więcej

Solidna konstrukcja dostosowana do pracy na magazynach. Stanowisko do przyjmowania zwrotów Więcej

Stanowisko do pakowania ubrań to indywidualne podejście do branży odzieżowej. Łatwe przechowywanie opakowań. Więcej

Rozbudowane miejsce pracy, które pozwoli swobodnie przechowywać materiały do pakowania i wygodnie z nich korzystać. Więcej

Jak zamówić stół do pakowania?

Wyślij zapytanie

Pierwszy krok należy do Ciebie. Skontaktuj się z nami i opowiedz nam o swoim projekcie.

Otrzymasz darmową wycenę z wizualizacją

Stworzymy ofertę dopasowaną do potrzeb Twojej firmy.

Wyślemy FV pro forma na zamówienie

Jeżeli zaakceptujesz ofertę, kolejnym krokiem będzie opłacenie faktury pro formy.

Realizacja zamówienia

Ostatnim etapem jest realizacja zamówienia i wysyłka.

Send us a message

Modułowe stoły magazynowe do pakowania dla firm

Stoły magazynowe do pakowania szyte na miarę

Modułowość naszych stanowisk do pakowania paczek pozwala na bardzo szerokie zastosowanie. Wystarczy, że wybierzesz rozmiar podstawy stołu i akcesoria, które chciałbyś umieścić w jego obrębie. Jeżeli wiesz czego oczekujesz od swojego miejsca pracy to czekamy na wiadomość od Ciebie. Jeżeli potrzebujesz pomocy w wyborze, chętnie pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie dostosowane do Twoich oczekiwań zarówno technicznych jak i finansowych. Nie wahaj się i skontaktuj się z nami, a my zajmiemy się resztą. Chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem, które zdobywamy już od ponad 6 lat działania w branży. Przez okres naszej działalności cały czas prężnie się rozwijamy i dokładamy wszelkich starań, by usługi i produkty naszej firmy spełniały oczekiwania najbardziej wymagających kontrahentów.

Projekt stołów do pakowania

Jeżeli chcesz otrzymać darmowy projekt swojego stołu do pakowania paczek, skontaktuj się z nami i przekaż nam niezbędne informacje. Nasz konstruktor na podstawie przesłanych informacji stworzy rozwiązanie dopasowane do przesyłanych danych, a Ty w łatwy sposób ocenisz czy taka wersja jest dla Ciebie odpowiednia. Ewentualnie szybko naniesiesz poprawki, a my uwzględnimy je przy następnej wizualizacji. Chcesz sprawdzić jak to działa? Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.

Co warto wiedzieć o stołach magazynowych?

Modułowe stoły do pakowania paczek to produkty, które zostały stworzone do optymalizacji procesów pakowania w firmach. W zależności od indywidualnych potrzeb klienta, dobieramy rozwiązania, które dokładnie trafiają w jego potrzeby. Dzięki szerokiemu wachlarzowi możliwości oferujemy kilka rozwiązań podstawy stołu oraz jego dalszej rozbudowy. Możesz wybrać interesującą Cię wielkość podstawy stołu, a następnie dobrać akcesoria do pakowania, które wypełnią Twoje miejsce pracy. To właśnie one sprawiają, że nasze stoły magazynowe stają się niezwykle użyteczne, a finalnie niezastapione.

Ile kosztuje stół do pakowania?

Koszt zakupu stołu do pakowania to przedział od 1000 PLN netto do nawet kilku tysięcy w zależności od wielkości i stopnia rozbudowania stanowiska. Cena produktów jest również zależna od ilości zamówionych stołów. Przykładowo dla zamówienia od 3 sztuk oferujemy 5% rabatu, a dla zamówienia powyżej 20 sztuk już 20 % rabatu. W celu uzyskania dokładnej oferty cenowej skontaktuj się z nami.