Ucinarka do folii stretch

Jeżeli poszukujesz rozwiązania, które zastąpi obecne rysowanie nożykiem po blacie to świetnie, bo mamy produkt specjalnie dla Ciebie. Co powiesz na ucinarkę do folii, która jest prosta w obsłudze, solidna, a jej eksploatacja taka jak wymiana nożyka na nowy jest banalnie prosta? Jeżeli interesuje Cię ten produkt to zapraszamy do zapoznania się z materiałami, które przygotowaliśmy dla Ciebie.

Zdjęcia ucinarki do folii

Produkt stworzony z myślą o optymalizacji kosztów

 

Wbrew pozorom obcinarka do folii to produkt stworzony z myślą o optymalizacji procesu pakowania. Pierwszym aspektem jest znaczne wydłużenie żywotności blatu stołu. Dodatkowo jeżeli decydujemy się na zakup obcinarki możemy zrezygnować z metalowego blatu lub blatu z powłoką HPL co również obniża koszty produkcji całego stołu do pakowania zamówień.

Parametry techniczne ucinarki do folii

Maksymalna długość cięcia folii przy pomocy obcinarki to 1500 mm. Jest to rozwiązanie stworzone do stołów o długości blatu co najmniej 1600 mm. Nożyk prowadzony jest przez solidne prowadnice, które sprawiają, że całość konstrukcji staje się praktycznie niezniszczalna przy odpowiednim użytkowaniu. Wymiana nożyka jest prosta i wymaga odkręcenia śrub zabezpieczających. Częstotliwość wymiany nożyka zależy od sposobu użytkowania oraz ciętego materiału.