Uchwyt na monitor VESA RA Construction

Chcesz w prosty, pewny i sprawdzony sposób zamocować swój monitor w obrębie stanowiska pracy? Mamy dla Ciebie rozwiązanie, które jest doceniane przez naszych klientów w całej Europie. Uchwyt na monitor VESA pozwala zamocować monitor z rozstawem otworów od 75 mm do 100 mm. Ze względu na szeroki zakres możliwości montażu uchwyt pasuje do  większości popularnych marek monitorów. Zapraszamy do zapoznania się z materiałami.

Zdjęcia uchwytu na monitor VESA

Jak wykonujemy uchwyty na monitor?

Projekt wykonawczy uchwytu zakłada wykorzystanie tylko najlepszej jakościowo stali konstrukcyjnej. Do produkcji używamy profili zamkniętych 40x20x2 mm oraz blachy zimnowalcowanej o grubości 3 mm. Wszystkie elementy konstrukcyjne są piaskowane i lakierowane proszkowo. Jak widać użyte materiały są niezwykle solidne i pozwalają na użytkowanie bez obawy o nieszczęśliwy wypadek. Nasz produkt posiada możliwość zamocowania dodatkowego ramienia, które pozwala na zwiększenie ruchomości uchwytu. Dodatkowy przegub pozwala na jeszcze dokładniejsze umiejscowienie ekranu w stosunku do osoby pracującej.

Wieszak na monitor do stołu pakowego

Wieszak na monitor RA Construction jest produktem sprawdzonym i docenionym przez firmy, z którymi współpracujemy. Jest prosty w obsłudze i posiada płynną regulację wysokości położenia. Dodatkowo każdy z przegubów posiada osobny zakres regulacji co jeszcze bardziej zwiększa możliwości wykorzystania. Produkt jest kompatybilny ze stołami RA Construction.