Uchwyt na komputer do stołu RA Construction

Przedstawiamy sprawdzone, bezpieczne i funkcjonalne miejsce na PC jakim jest uchwyt na komputer. Produkt uniwersalny z możliwością przykręcenia do blatu stołu za pomocą 4 wkrętów. Produkt posiada możliwość wyregulowania szczęk trzymających dzięki czemu nasze rozwiązanie dostosuje się do rozmiaru praktycznie każdego sprzętu. Intuicyjne rozwiązanie pozwala na pracę bez obawy o umiejscowienie i bezpieczeństwo jednostki sterującej.

Zdjęcia uchwytu na komputer

Jak wykonujemy półkę na komputer

Półka na komputer składa się ze stalowej konstrukcji bazującej na profilach stalowych 30x30x2 mm, 25x25x2 mm oraz 30x18x2 mm. W celu odpowiedniego zabezpieczenia naszych produktów wszystkie elementy stalowe, konstrukcyjne piaskujemy i lakierujemy proszkowo. Do produkcji naszych produktów używamy tylko i wyłącznie wysokiej jakości materiałów.

Montaż uchwytu na komputer

Zamontowanie uchwytu na komputer wymaga przykręcenia 4 wkrętów mocujących do drewnianego blatu stołu. Kolejnym krokiem jest poluzowanie śrub zabezpieczających ramiona mocujące, a następnie ich rozsunięcie celem włożenia jednostki. Po pewnym zamocowaniu komputera można docisnąć elementy dociskowe i ponownie dokręcić śruby.

Stojak na komputer RA Construction 

Jeżeli zainteresował Cię stojak na komputer naszej firmy zapraszamy do kontaktu przez formularz kontaktowy lub telefonicznie pod numerem 692-413-488. Jeżeli chcesz zasięgnąć więcej informacji o naszych produktach zapraszamy do sklepu internetowego RA Construction.