Stojak na kartony pod blatem stołu

Planujesz przechowywać dużą ilość pudełek w obrębie stołu do pakowania, ale nie chcesz półki nad blatem? Doskonale, bo stojak na kartony jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Solidna, stalowa konstrukcja z bardzo intuicyjnym montażem pod blatem stołu do pakowania odciąży powierzchnię do magazynowania pudełek. Wykorzystaj wolną przestrzeń nad blatem na inne akcesoria.

Zdjęcia stojaka na kartony

Parametry techniczne stojaka na kartony

Wysokość aluminiowych przegród to 200 mm. Regulacja odległości przegród względem siebie możliwa jest co 120 mm. Stojak na kartony pozwala na dowolny podział ze względu na wielkość pudełek. Konstrukcję wykonujemy przy wykorzystaniu najlepszej jakości materiałów. Elementy konstrukcyjne półki robimy z profili stalowych 30x18x2 mm oraz blachy z/w 3 mm. Pozwala to zachowanie odpowiedniej sztywności i przekłada się na wygodę użytkowania całego stołu.

Jak wykonujemy stojaki na kartony?

 

Projekt stojaka na kartony zakłada użycie wysokiej jakości wyrobów stalowych, które podlegają pracom ślusarskim takim jak cięcie, wiercenie oraz spawanie. Gotowe elementy są następnie piaskowane co pozwala odpowiednio przygotować powierzchnię do lakierowania proszkowego. Polakierowane stojaki trafiają do montowni gdzie są składane w gotowe elementy. Końcowym etapem jest pakowanie i wysyłka.