Półka prosta do stołu RA Construction 

Chcąc zachować odpowiednią przestrzeń w miejscu pracy powinieneś rozważyć zastosowanie półki prostej do stołu RA Construction. To niezwykle solidne, sprawdzone i pewne rozwiązanie, które z łatwością przechowa narzędzia o łącznej wadze do 30 kg. Stalowa konstrukcja półki jest piaskowana, a następnie lakierowana proszkowo w celu odpowiedniego zabezpieczenia jej przed korozją i uszkodzeniami mechanicznymi. Płynną regulację wysokości zapewnia intuicyjny w obsłudze system regulacji wysokości. Jako blatu używamy płyty wiórowej laminowanej z okleiną ABS 2 mm na brzegach.

Zdjęcia półki prostej

Zastosowanie półki prostej do stołu 

Półka idealnie nadaje się jako podstawowy element zwiększający powierzchnię użytkową stołu do pakowania. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca na narzędzia to półka prosta z pewnością spełni Twoje oczekiwania zarówno techniczne jak i finansowe. Wysoka jakość wykonania produktu zapewnia wygodę i komfort użytkowania przez bardzo długi czas użytkowania. Nie wahaj się. Produkt jest kompatybilny ze wszystkimi stołami RA Construction.

Gdzie kupić półkę prostą?


Półkę prostą możesz kupić składając zapytanie/zamówienie przez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej. Możesz również skontaktować się z nami mailowo wysyłając wiadomość na adres biuro@raconstruction.pl. Jeżeli preferujesz kontakt telefoniczny również jesteśmy do twojej dyspozycji pod numerem 692-413-488. Termin wysyłki półki w przypadku dostępności na magazynie wynosi do 3 dni roboczych.