Regulowana półka na klawiaturę RA Construction

Jeżeli nie dysponujesz urządzeniem all in One może warto rozważyć zastosowanie odpowiedniego miejsca na przyrządy do sterowania PC. Regulowana półka na klawiaturę i myszkę to rozwiązanie, które z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Uchwyt mocujący posiada możliwość regulacji wysokości na całej długości wsporników stołu. Dodatkowo, półka posiada 2 lub 3 przeguby dzięki, którym precyzyjnie ustawisz uchwyt tak, by praca była ergonomiczna. Wygoda na stanowisku pracy to podstawa. Zapewnienie odpowiedniej pozycji pracownikowi pozwala na uniknięcie kontuzji, a co za tym idzie zwolnień chorobowych.

Zdjęcia półki na klawiaturę

Uchwyt na klawiaturę czyli, wygoda jakiej potrzebujesz

Obszerny zakres regulacji uchwytu na klawiaturę i myszkę pozwala na komfortowe korzystanie z zestawu w pozycji stojącej. Dzięki intuicyjnemu systemowi regulacji można ustawić wysokość odpowiadającą pracownikowi, który obecnie używa stanowiska.. Doskonałe rozwiązanie w przypadku pracy w systemie zmianowym. Produkt oferujemy w wersji 2 przegubowej oraz 3 przegubowej. Każda z wersji posiada możliwość ustawienia kąta nachylenia.

Produkcja półek na klawiaturę RA Construction

Półkę na klawiaturę wykonujemy ze stali. Dokładnie z blachy zimnowalcowanej 2 oraz 3 mm. Profili zamkniętych 40x20x2 mm. Jak widać użyte materiały pozwalają na swobodne użytkowanie bez obawy o to, że uchwyt ulegnie uszkodzeniu. elementy konstrukcyjne są cięte, wiercone, spawane, a następnie piaskowane i lakierowane. technologia lakierowania proszkowego pozwala nam na oferowanie produktów najwyższej jakości dodatkowo odpornych na korozję oraz drobne uszkodzenia mechaniczne