Półka z przegrodami na kartony RA Construction

Nie ulega wątpliwości, że obsługa wysyłek wymaga ciągłej optymalizacji procesu, która skutkuje ciągłym zwiększaniem możliwości firmy. Jednym z elementów procesu pakowania jest pakowanie w pudełka kartonowe. Dzięki półce z przegrodami, złożone pudełka możesz z łatwością magazynować w obrębie stołu, stale kontrolując stan zapasu. Dodatkowo ze względu na swoje położenie półka na kartony sprawi, że opakowania będą zawsze na wyciągnięcie ręki.

Zdjęcia półki z przegrodami na kartony

Półka na kartony RA Construction

Doskonałym miejscem na przechowywanie dużej ilości pudełek kartonowych jest półka na kartony. Półka jest kompatybilna ze stołami RA Construction. Wysokość przegród dostępna jest w dwóch wymiarach: 200 mm oraz 400 mm. Bez problemu pomieścisz różne nawet skrajne rozmiary pudełek. Regulacja odległości przegród względem siebie możliwa jest co 120 mm. W prosty sposób dostosujesz półkę pod swoje wymagania.

Gdzie kupić półkę na kartony


Półka na kartony do stołu RA Construction dostępna jest od ręki. Zapytanie/Zamówienie można złożyć za pomocą formularza kontaktowego na stronie www.rapack.pl lub na naszej stronie internetowej www.raconstruction.pl. Zamówienie można złożyć wysyłając wiadomość e-mail lub kontaktując się z nami bezpośrednio pod numerem 692-413-488.