Regulowana półka kątowa do stołu RA Construction

Półka kątowa regulowana do stołu to niebanalne rozwiązanie, które pozwala na bezpieczne przechowywanie przedmiotów o łącznej wadze do 30 kg. Przód półki zabezpieczamy aluminiową bandą, która zapobiega spadaniu przedmiotów. Solidna, stalowa konstrukcja, którą lakierujemy proszkowo idealnie sprawdzi się do przechowywania zapasu taśmy klejącej, nożyczek, małych drukarek do etykiet itp. Blat półki to płyta wiórowa laminowana o grubości 18 mm. Brzegi płyty zabezpieczamy okleiną ABS o grubości 2 mm. Półka posiada płynną regulację wysokości oraz regulację kąta nachylenia w zakresie 30 stopni. Jeżeli szukasz funkcjonalnego rozwiązania na zwiększenie wolnej powierzchni na blacie to regulowana półka jest właśnie dla Ciebie.

Zdjęcia półki kątowej regulowanej

Projekt regulowanej półki kątowej

Z założenia projekt półki kątowej pozwala na płynną regulację wysokości w obrębie całej długości wsporników nadbudowy stołu. Dodatkowo, co okazało się wielkim atutem produktu jest regulacja kąta nachylenia półki co pozwala na wygodniejsze ustawienie przedmiotów na niej. Przed upadkiem zabezpiecza aluminiowa banda znajdująca się przy półce. Projekt/wizualizacja półki dostępna jest w naszej galerii produktu. Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat naszych wyrobów skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak powstaje regulowana półka kątowa?

Etapy produkcji regulowanej półki można podzielić na prace ślusarskie, na które składa się cięcie stali, wiercenie oraz spawanie. Kolejnym etapem jest wyczyszczenie stali przy pomocy piaskowania. Wyczyszczona półka regulowana trafia do lakierni, gdzie nakładany jest na nią farba/proszek, a następnie wszystko trafia do pieca gdzie następuje proces polimeryzacji farby. Gotowe elementy są skręcane, a do nich montowany jest blat półki przy pomocy wkrętów.