Półka boczna na drukarkę RA Construction

Specyfika Twojej pracy obejmuje również drukowanie etykiet i nie tylko? Półka boczna na drukarkę pozwoli Ci  bezpiecznie przechować sprzęt w obrębie stanowiska pracy. Wytrzymała, sprawdzona i zabezpieczona konstrukcja, której montaż jest możliwy po dwóch stronach stołu. Półkę opracowaliśmy w taki sposób byś mógł płynnie regulować jej wysokość. Jej boczna krawędź posiada aluminiową bandę, której zadaniem jest zabezpieczenie przedmiotów znajdujących się na niej przed upadkiem i uszkodzeniem.

Półka boczna na drukarkę zdjęcia

Wytrzymałość półki bocznej na drukarkę

Konstrukcję półki bocznej na drukarkę zaprojektowaliśmy bazując na stalowych profilach zamkniętych 30x30x2 mm oraz 30x18x2 mm. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów używanych do produkcji zapewniamy nośność do 50 kg. Wszystkie elementy konstrukcyjne są spawane, piaskowane, a następnie lakierowane proszkowo. Lakierowanie proszkowe pozwala na dokładne zabezpieczenie przed korozją i uszkodzeniami mechanicznymi.

Gdzie można kupić półkę na drukarkę RA Construction

Półkę na drukarkę można zamówić korzystając z formularza kontaktowego na stronach www.rapack.pl, www.raconstruction.pl lub telefonicznie pod numerem 692-413-488. Termin realizacji od 7-14 dni roboczych w zależności od dostępności.