Oświetlenie LED stanowiska pracy

Gdy będziesz konfigurować wyposażenie stołu do pakowania rozważ również zastosowanie odpowiedniego oświetlenia LED dedykowanego do stanowisk pracy. Wysokiej jakości światło emitowane przez diody pozwala na zachowanie odpowiedniego natężenia światła na powierzchni blatu stołu. Oświetlenie dobieramy według kryteriów postawionych przez kontrahenta. Na podstawie specyfikacji pracy określamy jaki rodzaj lampy należy zastosować.

Oświetlenie LED zdjęcia

Rodzaje oświetlenia led stołów do pakowania

Możemy wyróżnić 3 podstawowe rodzaje lamp przemysłowych LED, które stosujemy przy naszych stanowiskach. Są to lampa 20, 40 oraz 60W LED firmy LedLine. Wszystkie produkty oświetleniowe posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny i nadają się do zastosowania w powierzchniach czystych w obiektach specjalistycznych. Ze względu na wysokiej jakości używane materiały, lampy cechują się podwyższoną odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

Z czego składa się zestaw oświetleniowy LED?

Oświetlenie LED do stołu RA Construction składa się z lampy dostosowanej do wymagań kontrahenta, włącznika oraz 3 metrowego przewodu zasilającego. Lampa LED mocowana jest za pomocą stelażu do wsporników stołu na wysokości około 1000 mm względem blatu. Przełącznik mocowany jest do wsporników pionowych nadbudowy stołu za pomocą śrub lub przykręcany do elementów konstrukcyjnych wykonanych z drewna. Dodatkowo w zestawie znajdują się zapinki samoprzylepne do mocowania przewodów, które pomagają odpowiednio poprowadzić przewód zasilający.

Charakterystyka przemysłowego oświetlenia LED

Temperatura barwy światła to 4000 K. Sama barwa światła to kolor biały. Kolejnym ważnym parametrem jest wydajność świetlna na poziomie 100 lm/W. Nie należy zapominać, że oświetlenie przemysłowe LED stosowane do stołów RA Construction jest energooszczędne z klasą energooszczędności A+. Na zestawy oświetleniowe wystawiamy certyfikat CE. Napięcie zasilania mieści się w zakresie 175-265 AC.