Blat stołu do pakowania RA Construction

Podstawowym elementem stanowiska do pakowania jest konstrukcja i blat stołu. Konstrukcję wykonujemy ze starannością  z wytrzymałych profili zamkniętych 30x30x2 mm co pozwala na pracę pod równomiernym obciążeniem stanowiska na poziomie 300 kg. Lakierowana proszkowo konstrukcja przykryta jest blatem stołu, który w standardowym rozwiązaniu wykonujemy z laminowanej płyty wiórowej, którą dodatkowo zabezpieczamy przed zużyciem w zależności od potrzeb naszego kontrahenta.

Galeria blatu stołu

Zabezpieczenie blatu stołu RA Construction

Jeżeli chcesz zabezpieczyć swój blat przed zniszczeniem to mamy dla Ciebie kilka rozwiązań. Pierwszym z nich jest zastosowanie blachy ocynkowanej, która zabezpieczy powierzchnię przed zarysowaniami nożyka i lekkimi uderzeniami. Jeżeli szukasz innego rozwiązania to posiadamy również możliwość zastosowania maty samogojącej czy powłoki HPL. Zabezpieczenie blatu dobieramy na podstawie ściśle określonych potrzeb klienta.

Blaty HPL RA Construction

Blaty z powłoką HPL to idealne rozwiązanie do powierzchni wymagających zwiększonej wytrzymałości i odporności na uderzenia. HPL to laminat wysokociśnieniowy, który powstaje poprzez sprasowanie wielu warstw rdzenia i warstwy nadającej strukturę i kolor blatu. Posiada szeroki zakres zastosowań od blatów kuchennych po stoły do pakowania. Jeżeli interesuje Cię temat blatów HPL napisz do nas i dowiedz się więcej o naszych możliwościach.

Metalowy blat stołu RA Construction

Jeżeli obawiasz się, że blat Twojego stołu zostanie zniszczony przez zarysowania to jego metalowa wersja jest produktem, który może Cię zainteresować. Blacha ocynkowana o grubość 0,5-1 mm służy za powłokę zabezpieczającą dzięki czemu powierzchnia blatu staje się odporna na zarysowania i lekkie uszkodzenia mechaniczne. Zastosowanie metalowego blatu stołu zapewni Ci spokój, wygodę i łatwość utrzymania porządku. Zwiększ żywotność swojego stanowiska stosując metalowy blat.

 

Regulowany blat stołu 

Nasze produkty standardowo są wyposażone w skokową regulację wysokości położenia blatu stołu. Wystarczy odkręcić śruby zabezpieczające, wysunąć regulowane nóżki, a następnie dokręcić zestaw. Nogi są zabezpieczone 4 śrubami z każdej strony  stołu. Dodatkowo blat można wypoziomować przy pomocy załączonych stopek regulujących.