VESA monitor holder RA Construction

Do you want a simple, reliable and proven way to mount your monitor within the workplace? We have a solution for you that is appreciated by our customers throughout Europe. The VESA monitor mount allows you to mount a monitor with a hole spacing of 75 mm to 100 mm. Due to the wide range of mounting options, the holder fits most popular monitor brands. We invite you to familiarize yourself with the materials.

Ask for product

VESA monitor holder photos

Jak wykonujemy uchwyty na monitor?

Projekt wykonawczy uchwytu zakłada wykorzystanie tylko najlepszej jakościowo stali konstrukcyjnej. Do produkcji używamy profili zamkniętych 40x20x2 mm oraz blachy zimnowalcowanej o grubości 3 mm. Wszystkie elementy konstrukcyjne są piaskowane i lakierowane proszkowo. Jak widać użyte materiały są niezwykle solidne i pozwalają na użytkowanie bez obawy o nieszczęśliwy wypadek. Nasz produkt posiada możliwość zamocowania dodatkowego ramienia, które pozwala na zwiększenie ruchomości uchwytu. Dodatkowy przegub pozwala na jeszcze dokładniejsze umiejscowienie ekranu w stosunku do osoby pracującej.

Wieszak na monitor do stołu pakowego

Wieszak na monitor RA Construction jest produktem sprawdzonym i docenionym przez firmy, z którymi współpracujemy. Jest prosty w obsłudze i posiada płynną regulację wysokości położenia. Dodatkowo każdy z przegubów posiada osobny zakres regulacji co jeszcze bardziej zwiększa możliwości wykorzystania. Produkt jest kompatybilny ze stołami RA Construction.