Foil cutter

If you are looking for a solution that will replace the current drawing with a knife on the countertop, it’s great, because we have a product especially for you. How about a foil cutter that is easy to use, solid, and its operation, such as replacing the knife with a new one, is trivial? If you are interested in this product, we invite you to familiarize yourself with the materials that we have prepared for you.

Ask for product

Foil cutter photos

Produkt stworzony z myślą o optymalizacji kosztów

 

Wbrew pozorom obcinarka do folii to produkt stworzony z myślą o optymalizacji procesu pakowania. Pierwszym aspektem jest znaczne wydłużenie żywotności blatu stołu. Dodatkowo jeżeli decydujemy się na zakup obcinarki możemy zrezygnować z metalowego blatu lub blatu z powłoką HPL co również obniża koszty produkcji całego stołu do pakowania zamówień.

Parametry techniczne ucinarki do folii

Maksymalna długość cięcia folii przy pomocy obcinarki to 1500 mm. Jest to rozwiązanie stworzone do stołów o długości blatu co najmniej 1600 mm. Nożyk prowadzony jest przez solidne prowadnice, które sprawiają, że całość konstrukcji staje się praktycznie niezniszczalna przy odpowiednim użytkowaniu. Wymiana nożyka jest prosta i wymaga odkręcenia śrub zabezpieczających. Częstotliwość wymiany nożyka zależy od sposobu użytkowania oraz ciętego materiału.